HCL Software

Globalne przedsiębiorstwa działają dziś w środowisku zmieniających się, zaostrzonych i coraz bardziej złożonych wymagań dotyczących zgodności, w tym zgodności bezpieczeństwa. Powoduje to eskalację ryzyka i znaczne koszty zarządzania zgodnością. Dodatkowo liczba zagrożeń bezpieczeństwa, które zagrażają punktom końcowym i powodują szkody na poziomie biznesowym, stale rośnie. HCL BigFix Compliance zapewnia ujednoliconą widoczność w czasie rzeczywistym i egzekwowanie zasad w celu ochrony złożonych, wysoce rozproszonych środowisk.

Nowoczesne, połączone przedsiębiorstwa są zasilane przez zaawansowane aplikacje. Aplikacje te są często celem włamań i ataków, w których integralność aplikacji, dane transakcyjne i dane użytkownika mogą zostać naruszone. Nasze rozwiązania działają na rzecz ochrony aplikacji w całym cyklu życia – Dev, Test, Release i Production. HCL AppScan zapewnia najlepsze w swojej klasie narzędzia do testowania bezpieczeństwa aplikacji.

HCL Software to oddział firmy HCL Technologies (HCL), który prowadzi swoją podstawową działalność w zakresie oprogramowania. Rozwijamy, wprowadzamy na rynek, sprzedajemy i wspieramy ponad 30 rodzin produktów w obszarach Customer Experience, Digital Solutions, Secure DevOps, Security & Automation.

HCL Technologies to globalna firma technologiczna, która pomaga przedsiębiorstwom w przekształcaniu ich działalności w erę cyfrową. Nasze produkty i usługi technologiczne opierają się na czterdziestu latach innowacji, znanej na całym świecie filozofii zarządzania, silnej kulturze inwencji i podejmowania ryzyka oraz nieustannej koncentracji na relacjach z klientami.

CYBERGOV

22-23 maja 2024r
www.cybergov.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.