NetFormers

Marka NetFormers istnieje od 2010 roku. Od początku istnienia zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem wysokowydajnych i bezpiecznych sieci LAN, WAN i WLAN oraz rozwiązań cybsercurity w instytucjach publicznych, firmach z branży medycznej, telekomunikacyjnej, bankowej i wielu innych. Podczas realizacji projektów korzystamy z rozwiązań dostarczanych przez czołowych producentów rynku ICT. Dzięki dostępowi do najnowocześniejszych rozwiązań jesteśmy w stanie dostarczać bezpieczne, wydajne i niezawodne rozwiązania. www.netformers.pl

Połączenie najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku oraz wysokich kompetencji naszych inżynierów, posiadających najwyższe stopnie certyfikacji w wielu obszarach technologicznych, pozwala realizować nam najbardziej skomplikowane, wielomilionowe projekty zarówno w kluczowych instytucjach publicznych, jak i w sektorze firm prywatnych.

Jesteśmy postrzegani na rynku jako firma, która nie boi się proponować najnowszych rozwiązań z obszaru cloud security, SDWAN, czy SaaS (Software as a Service), dzięki czemu możemy skutecznie konkurować u największych klientów zdobywając ich zaufanie i uznanie. www.ochronasieci.pl

Każdy projekt dostarcza nam doświadczenie, wiedzę i narzędzia, dzięki którym firma sukcesywnie buduje i rozwija swoją wartość. Skala naszych działań zostaje zauważona i doceniona przez kluczowych dystrybutorów i producentów. W 2022 oraz 2023 roku otrzymaliśmy tytuł „CISCO Partner of the Year” w obszarze SECURITY oraz Marketing.

Jesteśmy trzykrotnym laureatem prestiżowego wyróżnienia DIAMENTY FORBESA, przyznawanej najbardziej dynamicznym i obiecującym firmom na rynku.

Zapraszamy do współpracy. Pomożemy Twojej firmie w transformacji cyfrowej i wzmocnimy bezpieczeństwo Twojej infrastruktury IT.

CYBERGOV

cybergov.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.