Trend Micro

Trend Micro to globalny lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, który pomaga budować bezpieczeństwo wymiany cyfrowych informacji. Oparta na dziesiątkach lat doświadczeń w dziedzinie bezpieczeństwa, badaniach globalnych zagrożeń oraz ciągłej innowacji platforma cyberbezpieczeństwa Trend Micro chroni setki tysięcy przedsiębiorstw oraz miliony osób, gdy korzystają z chmury, sieci i urządzeń połączonych w Internecie.

Technologie Trend Micro są regularnie doceniane i wyróżniane jako lider w raportach firm: Gartner, Forrester, IDC, analizach MITRE itd. Ponadto, platforma Trend Vision OneTM przygotowywana jest z myślą o spełnieniu międzynarodowych standardów i regulacji dotyczących cyberbezpieczeństwa. Rozwiązanie to dostarcza zestaw zaawansowanych narzędzi do oceny ryzyka i technik obrony przed zagrożeniami, a wspierane jest przez XDR oraz generatywną sztuczną inteligencję. Platforma jest zoptymalizowana dla takich środowiskach jak AWS, Microsoft oraz Google.

Trend Micro zatrudnia 7000 pracowników w 65 krajach, w tym także w Polsce, gdzie do dyspozycji klientów pozostaje lokalny zespół konsultantów i inżynierów oraz sieć certyfikowanych partnerów.

CYBERGOV

cybergov.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl