Sebastian Strzelak

Prezes Zarządu, NetFormers

Od 20 lat profesjonalnie zajmuje się projektowaniem, sprzedażą i wdrażaniem bezpiecznych, globalnych, ujednoliconych rozwiązań komunikacyjnych. Najpierw u największych integratorów w Polsce (NextiraOne, ATM) a od 12 lat z sukcesami we własnej firmie NetFormers - zarządzanej razem ze wspólnikami. Dzięki temu, że posiada najwyższe stopnie certyfikacji branżowej, w tym m.in. Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE Security), Certified Information Systems Security Professional (CISSP) czy Project Management Professional (PMP), brał udział w wielu zaawansowanych projektach integratorskich u największych graczy na polskim rynku.

Jako właściciel i Prezes NetFormers, Sebastian wraz ze wspólnikami zbudował solidną i godną zaufania markę NetFormers, która po raz kolejny w 2023 roku otrzymała wyróżnienie "Diamenty Biznesu Forbes" w rankingu najszybciej rozwijających się firm w Polsce.

Nagroda Cisco Partner of the Year 2022 Security jest uznaniem NetFormers jako wiodącego partnera Cisco w zakresie rozwiązań zabezpieczających i kluczowego gracza w branży.

CYBERGOV

cybergov.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m:
e: weronika.warpas@evention.pl